Muğla'dan 2022 Yapım 17m3 Fiat Ducato

Muğla / Akyaka

Not rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

No. Bed

3

No. Bathroom

1

Square

17 m3

Location

Muğla

Description

KURALLAR VE ŞARTLAR

» Kiracıdan ehliyetin ön ve arka yüz fotoğrafı ve adli sicil kaydı istenmektedir.

» Aracımızın depozito bedeli 4.000 Tl'dir. Bu bedeli aracı teslim alırken; işletmeciye nakit olarak verebilirsiniz veya hesabına eft veya havale geçebilirsiniz. Bu bedel, siz aracı teslim ettikten sonra araca depozito bedelini aşmayan maddi zarar varsa onlar düşülecek ve e-devlet üzerinden herhangi bir ceza veya 50 tl üzeri geçiş ücretleri görüldüğü taktirde bu bedeller depozito üzerinden düşülüp size iade edilecektir.

» Aracımızın teslim alma ve teslim saati aynı olmakla birlikte en erken sabah 10:00 'dur. (Aksi halde geciken her saat başı 100 tl depozito'dan kesilecektir.)

» 25 yaş üstü ve min 5 yıllık sürüş tecrübesi.

» Yakıt full olarak teslim edilir ve full olarak teslim alınır.

» Temiz su deposu dolu teslim edilir ve dolu teslim alınır.(Aksi halde 100 tl depozito'dan kesilecektir.)

» Atık su deposu boş teslim edilir boş teslim alınır. (Aksi halde 100 tl depozito'dan kesilecektir.)

» Aracımız iç ve dış temizliği yapılmış olarak terslim edilir. İç temizliği yapılmış olarak teslim alınır.  (Aksi halde 200 tl depozito'dan kesilecektir.)

» Karavan tipi ağır araçlarda 80 km/saat limitini aşmak tehlikelidir. Aracımızda Gps Takip sistemi kullanılmaktadır. Ve aracın hızı 80'i aştığında uyarı verilecektir. Ve 80 km/saat'i geçince 50 tl cezası olacaktır.

» Aracımızın 2 ayda bir bakımı yapılmakta olup, her kiralamadan sonra ustalarımız tarafından muayene edilmektedir.  Ama yine de sürekli hareket halinde bir taşıt olduğundan ve bu durumu etkileyecek birçok çevresel etkenle birlikte birçok kullacı hatası da olabileceği için araçla ilgili bir sorun olmasa da; kullanıcı hatasından kaynaklı öngörülemeyen, basit veya komplike birçok sorun yaşanabileceği riskini kabullenerek kiralama yapmayı kabul etmelidir. 

» Yaşanılan bu tarz sorunlarda Karavano ve işletmecilerimiz 7/24 destek konusunda etkin rol almakla birlikte; iş saatleri dahilinde en yakın teknik destek sağlayacak servis noktasına yönlendirecektir. İş saatleri dışında ise ertesi günün sabahına ertelenecektir. Bu sorunun kaynağını karavano.com olarak bilemeyeceğimiz için bu gibi maduriyetlerin çözümünde kiracı ve işletmeci arasındaki süreçte herhangi bir sorumluluğu yoktur. Bu duruma neden olabilecek birçok çevresel fakör olabileceği gibi kullanıcı hatasından da kaynaklı yaşanabilecek bütün problemleri göze alarak kiralama yaptığınızın bilincinde olduğunuzu kabul etmiş oluyorsunuz. 

»  Bu durumlardan kaynaklı iptal ve iade olmayacaktır. İptal ve iade politikası için sitemizin en altındaki Kurallar&Şartlar kısmında iptal ve iade politikasını okumalısınız.

» "Karavano.com" olarak asıl misyonumuz gerçek karavan sahipleri ile kiralama yapmak isteyenleri güvenli bir ödeme sistemi ile bu platformda buluşturmaktır. Karavano.com'da gerçekten karavan sahibi olmayan bir kişi ilan paylaşamaz. Çünkü başvuru talebi sonrası o karavan sahibinden araç ruhsatı ve nüfus cüzdanı bilgileri istenmektedir. Bu belgeleri vermediği sürece o kişiye, siteye kayıt olması için onay verilmemektedir. Ama bunun dışında "karavano.com" karavanların donanımına dair güvence vermemekedir. Bu nedenle "karavano.com" herhangi bir karavanın teknik ve mekanik donanımının kusurlu veya yetersizliğinden kaynaklanan sorunlardan dolayı sorumlu tutulamaz. 

» "Karavano.com" platformunda Türkiye'nin birçok bölgesinde birbirinden farklı modelde ve donanımda birçok karavan ve sahibi yer almaktadır. O sebeple herbirinin kiralama sözleşmesi de birbirinden farklıdır. Eğer aracın sayfasında "Kurallar & Şartlar" bölümünde yeterli bilgi olmadığını görürseniz lütfen rezervasyon yapmadan önce bizimle iletişime geçip işletmecinin sözleşme örneğini bizden talep edebilirsiniz.

 

Equipments

Refrigerator Refrigerator
Stove Stove
Wc Wc
Sink Sink
Interior Shower Interior Shower
Outdoor Shower Outdoor Shower
Air Conditioning Air Conditioning
Tv Tv
Solar Panel Solar Panel
Inverter / Battery Inverter / Battery
Closet Closet
Sun Visor Sun Visor
Swatter Swatter
Mobile Satellite Antenna Mobile Satellite Antenna
Backup Camera Backup Camera
GPS GPS
Awning Awning
Sunroof Sunroof
Electrical Extension Cord Electrical Extension Cord

Services

Insurance Insurance
Rental Insurance Rental Insurance
Secure Car Parking Area Secure Car Parking Area
24/7 Help Desk 24/7 Help Desk

Caravan Type

Campervan (B Sınıfı) Campervan (B Sınıfı)

Season

Summer Summer
Winter Winter
Spring Spring
Fall Fall

Transmission Type

Manuel Manuel

Reviews

0/5
Not rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review

Mona Verified

Member Since Jun 2021

İndirimli Fiyat: 4.000₺

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

4 Guests in maximum

BOOK NOW Book Now
from
4.000₺
0 Review